obrázok
Systém AGGLO arrow Aktuálna ponuka
Aktuálna ponuka Tlačiť Zaslať e-mailom odkaz na tento článok

Reagujeme na vývoj situácie vo výstavbe nových rodinných domov v rámci celého Slovenska. Pripravili sme pre záujemcov o výstavbu RD projekt výstavby dodávateľsky a projekt výstavby svojpomocne. S ohľadom na najnovšie skúsenosti ponúkame výstavbu RD systémom AGGLO o 30-40% lacnejšie ako sú uvádzané ceny v katalógových projektoch. V praxi to znamená, že v prípade, že si vyberiete RD z akéhokoľvek katalógu rodinných domov, sme Vám ho schopní postaviť stavebným systémom AGGLO za cenu o 30-40% nižšiu ako je uvádzaný katalógový rozpočet.

Svojpomoc

Pripravili sme podmienky pre svojpomocnú výstavbu, ktorá náklady stavebníka zníži o formu svojpomoci pri permanentnej spolupráci nášho šéfmontéra, ktorý garantuje výslednú kvalitu v zmysle EN-STN.V prípade, že si vyberiete akýkoľvek projekt rodinného domu, sme schopní Vám dodať kompletný materiál pre Vašu stavbu (potrebný počet murovacích, prekladových, vencových tvaroviek, polomontovaných stropov z nosníkov, stropných vložiek) tak, aby sa Vaša stavba stala hrou podobnou stavebnici Lego.

Hrubé stavby 

Hrubé stavby  domov vrátane zakladania zvislých a vodorovných nosných konštrukcií, krovu a krytiny BRAMAC realizujeme v roku 2010 za bezkonkurenčnú cenu 200€ (6025,20 Sk) za 1m2 ÚP stavby vrátane hrubých rozvodov vody a sanity.

 

Hľadať na stránke
Hlasovanie
Ako ste sa dozvedeli o našej stránke?
Kto je online
Práve máme 10 návštevníkov online